مشاوره خانواده

مشاوره خانواده نوجوانان

بهترین مشاور خانواده نوجوانان.  برای ملاقات یا از طریق فضای مجازی با بهترین مشاور خانواده نوجوانان در تهران با شماره ۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶–۰۲۱۲۶۸۵۲۹۶۰-۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۰ در تماس باشید شما می توانید در مورد مشاور خانواده نوجوانان به صورت حضوری در تهران- نیاوران چهارراه مژده نبش نجابت جو پلاک ۳۵۲ طبقه دوم شمالی بانک پاسارگاد داشته باشید . همچنین مشاوره نوجوانان با تلگرام، واتس اپ، ایمو یا اینستگرام  یا هر اپ دیگری داشته باشید. با این حال داشتن وقت قبلی برای هر نوع مشاور خانواده نوجوانان ضروری است.

مشاوره خانواده نوجوانان
مشاوره خانواده نوجوانان

مشاوره خانواده نوجوانان

همانطور که مستحضر هستید به دلیل وجود متفاوت شدن در شیوه های روش زندگی؛ نوع زندگی در مقطع نوجوانان به شدت حساس میباشد.
تمام کسانی که دوره نوجوانی را گذشته اند می دانند که این دوره نوجوانی بسیار حساس می باشد به دلیل اینکه استخوان بندی اصلی زندگی در دوره نوجوانی شکل می‌گیرد و اگر بذر آن به صورت اشتباه و یا خلاف بر اصول زندگی باشد می‌تواند در آینده و در دوره های بعدی زندگی هر فرد بسیار خطرناک و پر از مشکلات زیادی باشد.
دوره نوجوانی به دلیل پر اهمیت بودن و شکل گیری اصلی ذهنی و روانی و تناسب اندام هر فرد می باشد باید متوجه این قضیه بود که این دوره را والدین بسیار جدی بگیرند و برای دوره نوجوانی متفاوت تر از دوره های دیگر نگاه کنند. برای اینکه والدین بتوانند نوجوانان خود را درست هدایت کنند بهتر است نزد مشاوره خانواده نوجوانان رفته تا اصول تربیت و هدفمندی هر نوجوانان را به خوبی به او آموزش دهند.
چون احتمال این می‌رود که هر نوجوان با انتخاب راه های غلط مسیری بسیار پر خطر را طی کند. اما مشاوره خانواده نوجوانان به خوبی به این قضیه آگاه است و می‌داند که نوجوانان چه مسیرهایی را انتخاب میکنند و به این موضوع بسیار آگاه می باشد که چه روش هایی را برای موفقیت نوجوانان به او آموزش دهد.

مشاوره خانواده نوجوانان
مشاوره خانواده نوجوانان

مشکلات نوجوانان در دوره نوجوانی چیست؟

 

۱_نداشتن اعتماد به نفس
۲_خجالتی بودن نوجوانان
۳_مشکلات جنسی و بلوغ جنسی
۴_انتخاب دوستان نادرست
۵_مشکلات تحصیلی و درس
۶_ارتباط با جنس مخالف و عاشق شدن
۷_احتمال مبتلا شدن به اعتیاد و مواد مخدر

و بسیاری از عوامل دیگر که می‌تواند او را از مسیر زندگی دور کند و استخوان بندی اصلی زندگی او را به خطر بیندازد. به این دلیل است که مشاوره خانواده نوجوانان طی روش های خاص تمامی این موارد را به خوبی بررسی کرده و آموزش های لازم را برای اینکه نوجوان عزیز شما دچار این مشکلات نشود را به خوبی به او آموزش میدهد.

 

مشاوره خانواده نوجوانان
مشاوره خانواده نوجوانان

بهترین سفارش مشاوره خانواده نوجوانان به والدین چیست؟

همانطور که استحضار دارید دوره نوجوانی بهترین دوره برای مسیریابی هر فرد می باشد در این دوره اصولاً می توان استعداد هر نوجوان را به خوبی پیدا و مشخص کرد. تا علاوه بر درس خواندن استعداد او در هر زمینه کشف شود و آن استعداد را پرورش دهد.
والدین باید بدانند که در درس خواندن نوجوانان بسیار اسراف می کند و باید مطلع باشند که بهتر از کنار درس خواندن یک کاری نیز انجام دهند مثل یادگیری ورزش های خاص و یا یاد گرفتن موسیقی و یا هر چیزی که فرزند عزیزتان در آن استعداد دارد. این استعداد یابی فقط نزد مشاوره خانواده نوجوانان انجام می گیرد.
توصیه می شود دوره نوجوانی را به شدت جدی بگیرید و اگر احساس می کنید که نوجوان عزیز تان دچار مشکل شده است حتی کوچک آنرا به مشاوره خانواده نوجوانان اطلاع دهید تا آن مشکل بزرگ و بزرگتر و انباشته تر نشود. زیرا نوجوانان مانند بزرگسالان نیستند و از پس تعداد زیادی از مشکلات به خوبی بر نمی آیند.

مشاوره خانواده نوجوانان
مشاوره خانواده نوجوانان

۰۲۱۲۶۸۵۲۹۶۰
۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۰
۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶
۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴
۰۹۱۲۳۲۴۵۵۱۰
اینستاگرام @DR.RAVANSHENAS1
تلگرامTelegram.me/ravanshenasiii

 

مشاوره خانواده نوجوانان ، مشاوره خانواده نوجوانان تهران ، مشاوره خانواده نوجوانان جدید ، مشاوره خانواده نوجوانان متخصص ، مشاوره خانواده نوجوانان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *